فروش کلی روغن زیتون غیر خوراکی مالشی

روغن زیتون در دو نوع خوراکی و غیر خوراکی مصرف می شود که تولید کنندگان روغن زیتون پس از تولید این محصول آن را به صورت بسته بندی روانه بازار فروش می کنند، فروش کلی روغن زیتون غیر خوراکی مالشی بیشتر توسط شرکت های تولید کننده آن صورت می گیرد که آن را به صورت کلی و با قیمت بسیار مناسب به دست مشتری می رسانند.

فروش کلی روغن زیتون غیر خوراکی مالشی

موراد استفاده از روغن زیتون غیر خوراکی

موراد استفاده از روغن زیتون غیر خوراکی روغن زیتون یکی از مفید ترین روغن های گیاهی می باشد که کاربردهای زیادی را دارد و چون مردم از فواید و خواص بی نظیر آن آگاه هستند، بنابراین روغن زیتون مصرف بالایی را در کشور ما دارد، این روغن مصرف غیر خوراکی هم دارد که در این جا موارد استفاده از روغن زیتون غیر خوراکی را بیان می کنیم.

  • روغن زیتون یک نرم کننده موی سر بسیار عالی می باشد، اگر این روغن را به موهای شکننده و زبر بزنیم می بینیم که موها را بسیار نرم و لطیف می کند.
  • از این نوع روغن برای بر طرف کردن جوش و آکنه هم استفاده می کنند، البته از این روغن به همراه کمی نمک خمیر درست می کنند و آن را بر روی پوست آکنه دار قرار می دهند و پس از مدتی تاثیر شگفت انگیز آن را می بینند.
  • برای کندن بر چسب از روی دیوار و یا از روی لوازم خانگی به راحتی می توان از روغن زیتون استفاده کرد و بر چسب ها را کند.
  • گاهی اوقات لولاهای در صدای جیر جیر می دهند و نیاز به روغن کاری دارند، یکی از بهترین روغن هایی که برای لولای در مناسب است همین روغن زیتون می باشد که صدای جیر جیر در را از بین می برد.

فروشندگان روغن زیتون غیر خوراکی مالشی

فروشندگان روغن زیتون غیر خوراکی مالشی فروشندگان روغن زیتون غیر خوراکی مالشی این نوع محصول را در بسته بندی های مختلف و با بهترین کیفیت به فروش می رسانند، فروش روغن زیتون به صورت جزیی و کلی صورت می گیرد ولی خرید عمده و کلی این محصولات صرفه اقتصادی خوبی را دارد، از این رو فروشندگان آن را به صورت عمده خریداری می کنند.

توزیع روغن زیتون به صورت مستقیم هم انجام می گیرد که خرید مستقیم آن بسیار به صرفه است زیرا که در خرید غیر مستقیم واسطه گران باعث می شوند که محصولات با چندین برابر قیمت به دست مشتری برسد، ولی اگر دست واسطه و سود جو در میان نباشد تولید کننده با قیمت کمتری این محصولات را به فروشنده تحویل می دهد و فروشندگان با قیمت مناسب آن را به فروش می رسانند که در این حالت مشتری و فروشنده از قیمتها راضی میباشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما