مجموعه آذرند شما را به خرید بهترین محصولات روغن زیتون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه روغن زیتون صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه تولید روغن زیتونمرکز پخش روغن زیتون صنعتی

روغن زیتون از میوه های درخت زیتون Olea Europea استخراج می شود. هرچه میوه آن رسیده تر باشد، روغن آن را بیشتر می کند. روغن زیتون صنعتی ما با فشار دادن سرد ساده و بدون استفاده یا افزودن مواد شیمیایی تولید می شود. زیتون را فشار می دهیم تا آب میوه ای را که در سانتریفیوژ قرار دارد، استخراج شود تا آب آن از روغن جدا شود. مجموعه ما اقدام به فروش ویژه روغن زیتون صنعتی با بهترین قیمت و کیفیت نموده است.

فروش ویژه روغن زیتون صنعتی

تاریخچه تولید روغن زیتون

تاریخچه تولید روغن زیتون روغن زیتون در غذای سنتی کشورهای مدیترانه (یونان، ایتالیا، جنوب فرانسه، تونس، مراکش) منبع اصلی چربی ها را به خود اختصاص داده است.

تاریخ نخستین آثار بیشه زیتون به بیش از ۶۰۰۰ سال، به خاورمیانه باز می گردد که در ابتدا روغن زیتون برای کاربردهای مختلف، به عنوان پماد چرم، به عنوان روغن برای لامپ ها و  یا برای اهداف درمانی در نظر گرفته شده بود.

۴۰۰۰ سال قبل از میلاد

این در فهرست های موجودی کشتی های بازرگان قدیمی است که اولین شهادت های کتبی در مورد روغن زیتون را نشان می دهد، که از یک بندر دریای مدیترانه به بندر دیگری منتقل می شد.

۲۵۰۰ سال قبل از میلاد
قانون بابل همورابی تولید و تجارت روغن زیتون را تنظیم می کرد.

۹۰۰ قبل از میلاد

تمدن امپراتوری روم در تمام جنوب اروپا گسترش یافته و درختان زیتون را به همه سرزمین های فتح شده آورده است.
رومی ها، که روغن را یک کالای مهم قلمداد می کردند، باعث رشد بسیاری در رشد زیتون و همچنین در استخراج و حفظ روغن شدند.
آنها این ارزش را به روغن زیتون نسبت دادند که حتی آن را به عنوان وسیله ای برای پرداخت مالیات پذیرفتند. نزول امپراتوری روم در ۵۰۰ میلادی. میلادی منجر به کاهش رشد زیتون و در نتیجه محدود شدن تولید روغن زیتون در مناطق خاص شد.
۱۱۰۰ میلادی
به لطف بازرگانانی که فهمیدند که فروش روغن زیتون در بازارهای محلی منبع مهم سودآوری بوده است، به ویژه در ایتالیا، دوباره شکوفه های زیتون را شکوفا کردند. در این دوره، توسکانی خود را به عنوان یک منطقه مشهور در حال رشد زیتون مدعی شده است.

۱۴۰۰ میلادی
در دوران رنسانس، ایتالیا به بزرگترین تولید کننده روغن زیتون در جهان تبدیل شد، به دلیل داشتن روغنهای معطر و طعم غنی و شدید که باعث تزئین میزهای دربار و اشراف در سراسر اروپا شد.
۱۸۰۰ میلادی
روغن زیتون هنگامی که مهاجران با ایتالیایی و یونانی خواستار واردات آن از اروپا شدند، اولین تجارت تجاری خود را در آمریکا انجام داد.
۲۰۰۰ ملادی
حتی امروزه، روغن زیتون به دلیل داشتن اثرات مفید آن بر سلامتی و خواص غذایی آن، همچنان به عنوان یک ماده اصلی در رژیم غذایی روزمره، افزایش یافته است.
به خاطر این موفقیت مداوم است که جهان امروز بیش از ۸۰۰ میلیون درخت زیتون دارد که روزانه به مزارع جدید اضافه می شود!

مرکز پخش روغن زیتون صنعتی

مرکز پخش روغن زیتون صنعتی مکز پخش روغن زیتون صنعتی ما علاوه بر عرضه روغن زیتون با کیفیت و اعلا این محصولات را با بهترین قیمت روانه بازار می نماید. ما هوای مشتریان خود را داریم. با ما تماس بگیرید و این محصولات را ثبت سفارش نمایید.

مریم احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آذرند شما را به خرید بهترین محصولات روغن زیتون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید