خرید روغن زیتون اصل

روغن زیتون یکی از مشتقات میوه¬ی زیتون است که دارای فوائد و خاصیت های زیادی دارد. این روغن به دلیل آنکه طرفداران زیادی پیدا کرده است عده¬ای سودجویان به دنبال تقلب هستند تا روغن زیتون تقلبی را به کسانی که به دنبال خرید روغن زیتون اصل هستند بدهند.

روغن زیتون اصل

خرید روغن زیتون اصل ایران

میوه¬ی زیتون قدمتی دیرینه دارد که اولین بار در منطقه¬ی مدیترانه رویش یافت. این میوه به دلیل فایده های زیادی که دارد به گونه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد مثلا از خود میوه به عنوان پیش غذا یا همراه با غذا استفاده می کنند، از روغن آن برای استفاده در لوازم آرایشی، بهداشتی و تهیه¬ی صابون ها می باشد. همچنین در گذشته از روغن زیتون به عنوان سوخت نیز استفاده می¬کردند. کشور های یونان، ایتالیا و اسپانیا از جمله مهم ترین کشور های صادرکننده روغن زیتون می¬باشند.
روغن زیتون بسیاری از فواید خود زیتون را دارد که این باعث شده است تا این طرفداران زیادی پیدا بکند. این افراد از این روغن در موارد مختلف استفاده می¬کنند مانند استفاده در پخت و پز، استفاده در سالاد و …
روغن زیتون علاوه بر مصارف کاربردی مصارف دارویی دارد. از جمله خواص دارویی زیتون می توان به این موارد اشاره کرد:

روغن زیتون اصل

  • 1. کاهش بیماری های قلبی و عروقی
  • 2. کاهش جوش های صورت
  • 3. شفای بیماری دور چشم
  • 4. شادابی و کاهش افسردگی و…

جالب است که بدانید که زیتون پرورش داده شده در شهر رودبار استان گیلان جزو یکی از مرغوبیت زیتون های دنیا می¬باشد که روغن آن به کشور های دیگر نیز صادر می¬شود.

روغن زیتون اصل

روغن زیتون اصل و تقلبی

روغن زیتون به دلیل خاصیت هایی که دارد خریداران زیادی نیز دارد. در این بین عده¬ای سودجویان سعی بر آن دارند تا روغن تقلبی را به جای روغن اصل به مشتری بدهند و با سود بیشتری از فروش این محصولا ببرند.
تشخیص روغن زیتون اصل از روغن زیتون تقلبی بسیار کار ساده¬ای می-باشد. روغن زیتون اصل را اگر در یخچال قرار دهیم اگر سفت بشود یا دانه های روغن یخ بزنند به این معناست که این روغن اصل است.
همچنین میتوان از طریق بو و رنگ و طعم به اصالت آن پی برد.
از طریق رنگ : رنگ روغن زیتون اصل سبز متمایل به زرد یا زرد می¬باشد.
از طریق بو: روغن زیتون اصل بوی میوه¬ی تازه می¬دهد.
از طریق طعم: روغن زیتون اصل در دهان چربی ایجاد نمی کند و طعم تلخ آن پس از مدتی رفع می¬شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما