خرید روغن زیتون اصل با کمترین قیمت

خرید روغن زیتون اصل با کمترین قیمت و کیفیت عالی از طریق مجموعه روغن زیتون ایران امکان پذیر می باشد. علاقه مندان و مشتریان عزیز می توانند از طریق ارتباط با این مجموعه و یا مراجعه به نمایندگی های فروش در تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و … روغن مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

بر طبق تحقیقات انجام شده با در نظر گرفتن مصرف سرانه 200 گرم روغن زیتون، نیاز کشور برای تولید این محصول سالانه 15 الی 16 هزار تن خواهد بود. البته در طی 10 سال اخیر مصرف سرانه روغن زیتون از 30 گرم به 110 گرم افزایش یافته است. در واقع واردات روغن زیتون پومیس به صورت قاچاق نیز در حصول این امر بی تاثیر نیست.

لازم به ذکر است که متاسفانه بسیاری از مردم در تشخیص روغن زیتون اصل از تقلبی دچار مشکل می شوند.

برای تشخیص روغن زیتون اصل از تقلبی روش های مختلفی وجود دارد که البته مطمئن ترین روش تشخیص، تست آن از طریق آنالیز آزمایشگاهی می باشد.

در ادامه به چند روش ساده برای تشخیص روغن زیتون های تقلبی اشاره می کنیم.

 

روش تشخیص روغن زیتون اصل

 

سه روش تشخیص روغن زیتون اصل

 

  • روش اول:

اگر یک قاشق غذاخوری از روغن زیتون را بچشید، مقداری در انتهای گلو احساس سوزش و تندی بدست می دهد که البته بعد از مدت زمان کوتاه این احساس از بین رفته و طعم مطلوبی جایگزین آن می شود.

همچنین روغن زیتون برخلاف مابقی روغن ها چون چرب نیست ماسیده نمی شود.

  • روش دوم:

رنگ روغن زیتون اصل زرد یا زرد مایل به سبز می باشد. البته در این روش امکان تقلب وجود دارد.

  • روش سوم:

روغن زیتون طبیعی و سالم بوی علف تازه، سیب و یا خود زیتون را می دهد.

 

نحوه تهیه روغن زیتون اصل

 

اگر قصد تهیه و خرید روغن زیتون اصل و ارگانیک را دارید می توانید از طریق همین سایت و ارتباط با کارشناس فروش سفارش خود را ثبت کرده و در محل مورد نظر خود دریافت کنید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما