بهترین روغن زیتون ایرانی با ارزانترین قیمت

بهترین روغن زیتون ایرانی با کیفیت خوب و ارزانترین قیمت توسط مجموعه بازار روغن زیتون ایران تولید و عرضه می شود. جهت تهیه و سفارش می توانید با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.  همچنین می توانید با کمترین هزینه ارسال، در محل مورد نظر خود دریافت کنید.

آیا می دانید در ایران چند نوع روغن زیتون وجود دارد؟
در متن زیر به انواع روغن زیتون ایرانی و توضیح مختصری در مورد آن ها می پردازیم.

 

انواع روغن زیتون ایرانی

 

  • روغن زیتون بکر:

به سه دسته روغن زیتون فرابکر، روغن زیتون بکر و معمولی تقسیم می شود. روغن زیتون فرابکر از روغنکشی زیتون های سالم و مرغوب به روش مکانیکی و بدون اعمال حرارت بدست   می آید. بطوریکه حتی از مواد شیمیایی نیز در آن استفاده نمی شود. بنابراین بهترین نوع روغن زیتون محسوب می شود.

  • روغن زیتون تصفیه شده:

از تصفیه روغن زیتون بکر شامل مراحل خنثی سازی، رنگ بری و بی بو سازی، روغن زیتون تصفیه شده بدست می آید. این روغن در مصرف بهمراه سالاد، پخت و پزهای معمولی و سرخ کردنی های سطحی بکار می رود.

 

انواع روغن زیتون ایرانی

 

  • روغن زیتون تفاله زیتون:

از تفاله حاصل از روغنکشی مرحله اول توسط حلال های شیمیایی استخراج می شود. بنابراین بدلیل کیفیت پایین برای مصارف صنعتی و ترکیب در لوازم آرایشی و بهداشتی و صابون سازی بکار می رود. از طرفی به عنوان روغن زیتون پومیس یا پوماس نیز شناخته می شود.

 

روغن زیتون تفاله زیتون

 

 

بهترین روغن زیتون ایرانی

 

همانطور که اشاره شد روغن زیتون فرابکر که در دسته روغن زیتون های بکر قرار دارد، بدلیل عدم استفاده از افزودنی های شیمیایی و داشتن اسیدیته پایین، بهترین نوع روغن زیتون ایرانی محسوب می شود. مشتریان عزیز می توانند از طریق سایت روغن زیتون ایران، روغن مورد نظر خود را تهیه نمایند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما